Kombinezony jednorazowe

Kombinezony ochronne

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

kombinezony-jednorazowe


Kombinezony jednorazowe


Po co używać odzieży ochronnej, takiej jak kombinezony? Pracownicy mogą być narażeni na wiele niebezpiecznych chemikaliów, mgieł i innych cząstek w miejscu pracy. Na przykład azbest jest dobrze znanym zagrożeniem, powodującym poważne problemy zdrowotne, takie jak międzybłoniak i rak. Najmniejsza ilość wdychanego azbestu może powodować problemy zdrowotne, stąd surowe przepisy i normy dotyczące postępowania z azbestem w Polsce i w Europie. Niezbędne jest noszenie kombinezonu azbestowego i innych środków ochrony osobistej, takich jak maska, rękawiczki i okulary ochronne.

kombinezony-jednorazowe-ochronne


Kombinezony jednorazowe ochronne


Ponadto pracownicy mogą spotkać wiele innych szkodliwych pyłów i chemikaliów w przeciętnym miejscu pracy. Kombinezony jednorazowe są w takich przypadkach niezbędnym elementem wyposażenia każdego pracownika.
Wiele miejsc pracy oraz wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy nakazują, aby pracownicy nosili jednorazowe kombinezony ochronne do niektórych procesów wykonywanych w pracy. Obejmują one zarówno pracę z azbestem, jak i niebezpieczne procesy, takie jak praca z chemikaliami, lakierowanie, obróbka drewna, produkcja chemiczna, rekultywacja środowiska, czyszczenie i obróbka włókna szklanego. Dodatkowo, w dzisiejszych czasach, kombinezony jednorazowe są niezbędne w pracy medyków narażonych na kontakt z koronawirusem COVID-19. Jednorazowe kombinezony ochronne stanowią skuteczną barierę ochronną przeciwko przedostawaniiu się koronawirusa jak również działją jako dodatkowy element poprawiającu poczucie bezpoeczeństwa pracowników medycznych

Wszystko wskazuje na to, że pracownicy słuzby medycznej nieprędko przestaną nosić kombinezony jednorazowe. Dlatego tak ważne jest, żeby dostarczyć im kombinezony jednorazowe o jak najlepszych właściwościach. Jesi jesteście zainteresowani zakupem tkanin na kombinezony jednorazowe - zapraszamy do kontaktu z nami.

Kombinezony jednorazowe ochronne są zwykle wykonane z materiałów takich jak polipropylen. W każdej aplikacji jest tak wiele zmiennych, że trudno jest sprecyzować, jaka tkanina będzie najlepsza jesli chodiz o produkcję kombinezonów jednorazowych. Dlatego wszystkie zalecenia dotyczące odzieży ochronnej zawierają zastrzeżenie stwierdzające, że ostatecznym obowiązkiem użytkownika jest upewnienie się, że odzież nadaje się do danego zastosowania. Nasi konsultanci służą pomocą w odpowiednim jej doborze. Zapraszamy.

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP