Tkaniny na odzież roboczą

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

reczniki-basenowe


Ręczniki basenowe


O jakich cechach i właściwościach należy pamiętać, wybierając odpowiedni ręcznik kąpielowy z przeznaczeniem na basen? Poniżej przedstawimy najważniejsze z nich.

Materiał na ręczniki basenowe


Mikrofibra i bawełna to najczęściej wybierany materiał przy produkcji ręcznikow basenowych. Produkty tworzone z tych materiałów z łatwością spełnią większość, jeśli nie każde z naszych oczekiwań. Są trwałe, miękkie i chłonne. Ręczniki hotelowe i ręczniki uzywane w spa są zwykle ręcznikami bawełnianymi ze względu na oferowany przez nich luksus i wygodę, a także dlatego, że nie mają tu znaczenia zwartość i przenośność. Bawełna jest również tańsza w wymianie i może być bielona w kółko, z czym nie do końca radzi sobie większość włókien syntetycznych.

Ręczniki z mikrofibry są zwykle wykonane z mieszanki poliestru / poliamidu (Poliester / Nylon). Istnieje wiele zalet tych włókien w porównaniu z bawełną. W przypadku ręczników głównym powodem stosowania mikrofibry poliestrowo-poliamidowej jest jej chłonność, która wynika z materiału i faktycznej struktury mikrofibry, co daje jej ogromną powierzchnię chłonną.

Rozmiar ręczników basenowychNajważniejszą cechą odróżniającą ręczniki kąpielowe od wszystkich innych ręczników jest ich rozmiar. Ręczniki te są średnio o 30 cm dłuższe niż ręczniki tradycyjne używane w domach. To pozwala im szybko wysuszyć całe ciało po wyjściu z morza lub basenu. Rozmiar ręcznika basenowego będzie różny w zalezności od tego dla kogo będzie zeznaczony. Zasada jest taka, żeby po rozłożeniu był mniej więcej 3/4 wysokości osoby która będzie go używała.


reczniki-na-basen


ChłonnośćMimo że baseny są nieco kontrolowanym środowiskiem, dość łatwo jest się przeziębić - właszcz dzieciom. Aby temu zapobiec, zalcane jest aby ręczniki z przeznaczeniem do sotosowania na basenach miały wysoki wskaźnik chłonności wody. Zatem im większa chlonność tym lepszy ręcznik basenowy


reczniki-bawelniane-hotelowe

Odporność na warunki zewnętrzneRęczniki basenowe można spokojnie używać również, na plaży, w parku, czy gdziekolwiek zechcesz. Dlatego prze zakupem warto upewnić się, czy dany ręcznik jest odporny na działanie warunków zwnętrznych takich jak: promieni słonecznych, soli morskiej, piasku, chloru basenowego i pyłu. Chodzi głównie o to, żeby ręczniki nie straciły swojego koloru a także miękkości i grubości.

reczniki-frotte-basenowe

Posiadanie idealnego ręcznika basnowego to najlepszy sposób, aby zapobiec uszkodzeniom skóry, które mogą wystąpic po nadmiernym kontakcie z chlorowaną wodą basenową. Jeśli woda basenowa pozostanie na twoim ciele na dłużej, spowoduje to utratę wilgoci przez skórę, dlatego odpowiedni ręcznik wspomaga jej ochronę dzięki swojej chłonności i miękkości.

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP