Tkaniny na odzież roboczą

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

tkaniny-polarowe


Tkaniny polarowe


Dostępnych jest wiele różnych rodzajów tkanin polarowych. Polar jest niezwyklemiękkim i ciepłym materiałem o wyniosłej powierzchni jak również posiada doskonałe właściwości izolacyjne. Może być wykonany z różnych naturalnych i sztucznych włókien. Został pierwotnie wyprodukowany, aby naśladować runo zwierzęce (na przykład kozę lub owcę). Obecnie dostępnych jest mnóstwo różnych rodzajów polaru i można go używać na wiele różnych sposobów. Polarowe tkaniny są ciepłe i bardzo wygodne w noszeniu, a także ekonomiczne.

Mikropolar


Jest bardzo miękki i cienki. Mikropolar ma specjalne właściwości jeśli chodzi o odprowadzanie wilgoci ze skóry. Dlatego jest stosowany w odzieży sportowej. Usuwanie wilgoci na zewnętrzną stronę tkaniny przychodzi mikropolarowi całkiem sprawnie. Jest jedną z najlepiej usuwająych wilgoć tkanin dostępnych na rynku. Mikropolar świetnie się nada do propdukcji odzieży do ćwiczeń w chłodniejsze miesiące. Doskonale sprawdzi się również jako tkanina na artykuły dziecięce, takie jak koce, ubrania i bielizna nocna, ponieważ jest lekki i bardzo miękki w dotyku.

Polar


Polar to prawdopodobnie najbardziej ekonomiczna tkanina polarwa. Jest grubszy niż mikropolar. Polar działa zupełnie inaczej, jeśli chodzi o wilgoć i nie pozwala tak łatwo na jej odparowanie. Jest również bardzo ciepły, dzięki czemu można z niego wyprodukować zimowe ubrania, takie jak kurtki, swetry, czapki i szaliki. Jest także świetną tkaniną z której moga zostać wykonane koce.

Polar typu Cuddle


Supermiękka, luksusowa tkanina z głębokim stosem, która nie da się pomylić z żadną inną tkaniną . polarową. Ten materiał idealnie nadaje się do produkcji szlafroków, koców, kurtek czy bluz.

Polar jest znany ze swojego ciepła, dzięki czemu jest to idealny materiał na odzież wierzchnią i koce. Polar szybko schnie i jest wyjątkowo miękki, dzięki czemu materiały z polaru są idealnym materiałem dla niemowląt. Co najważniejsze, polar jest łatwy do wyprania i odporny na plamy. Służy zatem jako idealny materiał do prdoukcji wygodnej w użyciu domowej odzieży i akcesoriów.

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP