Tkaniny zapewniające chłód

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

tkaniny-na-upalne-dni


Rodzaje tkanin, które zapewniają chłód

Dziś przyglądamy się odzieży roboczej, która przychodzi z pomocą latem, oferując ochronę i wygodę, jednocześnie utrzymując chłód, jak to tylko możliwe. Noszenie odpowiedniej odzieży na wysokie temperatury i wilgotne warunki pomoże Twoim pracownikom zachować optymalny komfort nawet podczas najgorętszego lata.

Rodzaj materiału używanego w odzieży roboczej decyduje o tym, czy pracownik pracujący w warunkach zwiększonego ciepła będzie go znacznie mniej odczuwał. Pamiętając, że komfort pracy dla pracowników ma bardzo duże znaczenie, prezentujemy najlepze materiały idealne do produkcji odzieży zawodowej dla pracowników przebywających w ciężkich warunkach cieplnych. Oto niektóre z najlepszych opcji: - Bawełna - ten klasyczny wybór od dawna jest podstawą lata. Bawełna to bardzo przewiewna tkanina, zapewniająca odpowiednią cyrkulację powietrza. Skutecznie wchłania pot, zapewniając noszącemu chłód i wygodę.

- Poliester - Poliester jest jednym z najczęściej używanych materiałów na tkaniny z mikrofibry. Ten syntetyczny materiał jest nie tylko dobrze znany ze swojej trwałości, ale jest również preferowanym materiałem ze względu na jego zdolność do odprowadzania wilgoci ze skóry.

- Mieszanki poliestrowe - chociaż poliester jest doskonały, w połączeniu z innymi włóknami staje się jeszcze skuteczniejszym materiałem chłodzącym. Jedną z najpopularniejszych kombinacji chłodnych i wygodnych ubrań jest poliester i bawełna. Popelina, rodzaj tkaniny zwykle wykonanej z poliestru i innego rodzaju włókien (np. Jedwabiu, wełny, innych materiałów syntetycznych), jest popularnym wyborem na odzież zawodową ze względu na jej oddychalność, wodoodporność i lekkość.

tkaniny-zawodowe-na-lato


Gramatury tkanin na lato


Ogólnie rzecz biorąc, im lżejszy jest materiał, z którego wykonane są spodnie robocze lub szorty robocze, tym wygodniejsze będą latem. Często w lekkich materiałach występuje ta sama „wytrzymałość”, co w ciężkich - główna różnica dotyczy temperatury wewnętrznej.

gramatura-tkanin-na-lato


Wpływ na zdrowie


Praca w gorących warunkach ma znacznie poważniejsze konsekwencje niż tylko zmniejszoną produktywność. Zbyt duże ciepło w ekstremalnych sytuacjach może nadwyrężać serce i płuca oraz powodować bolesne skurcze mięśni. Jednak jednym z bardziej powszechnych, ale z pewnością nie mniej niebezpiecznych konsekwencji pracy w gorących warunkach jest obniżona koncentracja, która z kolei zwiększa ryzyko urazów i wypadków przy pracy. Problem ten nie dotyczy tylko miejsc pracy w przemyśle i na zewnątrz - jest również częstym problemem w pomieszczeniach roboczych. Oprócz upewnienia się, że istnieją powszechne rozwiązania przeciwdziałające stresowi cieplnemu (np.klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę itp.), Ważne jest, aby wybrać odzież roboczą i tkaniny, które zapewniają chłód, a pracownikom.

Jakie są korzyści z dokonania właściwego wyboru w przypadku materiałów?


- Niższy poziom zmęczenia,
- Wyższa produktywność,
- Lepsze bezpieczeństwo osobiste,
- Marka / reputacja firmy,
- Trwałość,
- Większa widoczność,
- Lepsze noszenie dla wrażliwych typów skóry,
- Możliwość dostosowania,
- Zmniejszenie obrażeń,
- Wzmocniona kultura dotycząca bezpieczeństwa w miejscu pracy

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP