Tkaniny na odzież roboczą

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

kombinezony-jednorazowe


Kombinezony jednorazowe


Medyczna odzież ochronna, zwana także medycznym ubraniem ochronnym to przede wszystkim: jednorazowy kombinezon ochronny lub ubranie antywirusowe. Medyczna odzież ochronna odnosi się do odzieży ochronnej stosowanej przez personel medyczny (lekarze, pielęgniarki, personel zdrowia publicznego, sprzątaczki itp.) Stosują ją również osoby wchodzące do określonych obszarów (np. pacjenci, goście szpitala, osoby wchodzące na obszar zainfekowany itp.). Medyczna odzież ochronna ma dobrą przepuszczalność wilgoci, ma funkcję odporności na przenikanie alkoholu, krwi, płynów ustrojowych, cząstek pyłu powietrznego i wirusa bakteryjnego, skutecznie chroni bezpieczeństwo personelu i utrzymuje środowisko zewnętrzne w czystości.

kombinezony-medyczne


Kombinezony jednorazowe, ochronne


Medyczna odzież ochronna to połączenie czapek, topów i spodni. Istnieją dwa rodzaje medycznej odzieży ochronnej: kombinezon jednorazowy (izolacyjny ) i medyczna odzież ochronna. Główna różnica między medyczną odzieżą ochronną a kombinezonem jednorazowym polega na tym, że medyczna odzież ochronna jest trwalsza, stopień ochrony jest wyższy, wydajność ochrony jest lepsza. Dzieje się tak ponieważ cel i zasada ochrony są różne. Kombinezony jednorazowe przeważnie wykonane są z dwuwarstwowego materiału tekstylno-technicznego o gramaturze w okolicach 60g/m2. Tkanina musi być przede wszystkim bezpieczna dla człowieka i wolna od substancji szkodliwych. Kombinezon powinien być również wodoszczelny i paroprzepuszczalny.

kombinezony-medyczne

Niezależnie od tego, czy chodzi o SARS, czy o nowe zapalenie płuc spowodowane koronawirusem COVID-19, medyczna odzież ochronna odgrywa istotną rolę w każdym rozprzestrzenianiu się wirusa. Jakość medycznej odzieży ochronnej stopniowo poprawia się wraz z udoskonalaniem technologii produkcji. Zatem bardzo istotne jest, żeby kombinezony jednorazowe ochronne były wykonane z dobrej jakościowo tkaniny spełniającej opisane wcześniej funkcje.

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP