Tkaniny na odzież roboczą

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

Kolor-Roku-2020-Pantone


Kolor Roku 2020 wg Pantone LLC


Każdego roku eksperci od kolorów w firmie Pantone LLC ogłaszają swój Kolor Roku. Chociaż niektórzy z was mogą myśleć, że nie ma to szczególnego znaczenia dla branży tekstylnej, to zapewniamy, że tak nie jest!. Od 20 lat Kolor Roku Pantone ma wpływ na rozwój całej gamy produktów oraz na decyzje zakupowe w wielu branżach - w tym w szeroko pojętej branży związanej z tkaninami i ręcznikami.

Jak przebiega proces wyboru Koloru Roku Pantone?


Proces wyboru koloru roku wymaga przemyślanej i dogłębnej analizy trendów w wielu dzidzinach zycia codziennego. Eksperci od kolorów Pantone przeczesują świat w poszukiwaniu nowych wpływów kolorystycznych, aby móc w pełni okreslić, który kolor w danym roku uzyska ten prestiżowy tytuł. Po tym, jak Living Coral miał swoje 5 minut jako Kolor Roku 2019, Pantone LLC ogłosił, że zwycięzcą Koloru Roku 2020 jest - Classic Blue 19-4052

Jak sama nazwa wskazuje, Classic Blue jest kolorem uproszczonym, a jednocześnie zawierającym pewien dozór klasycznej elegancji. Jak podkreślili eksperci z firmy Pantone LLC kolor Classic Blue reprezentuje nasze pragnienie zapewnienia bezpieczeństwa i niezawodności, wchodząc w nową dekadę i nową erę. Niebieski kolor w swojej prostocie zapewnia poczucie spokoju i koncentracji, a Kolor Roku wzmacnia to poczucie spokoju i zapewnia spokój w naszym gorączkowym życiu.


niebieskie-ogrodncizki-robocze


Stwierdzone przez Pantone LLC „Ponieważ technologia wciąż wyprzedza ludzką zdolność przetwarzania wszystkiego, łatwo zrozumieć, dlaczego dążymy do kolorów, które są uczciwe i dają obietnicę ochrony. Zaufany PANTONE 19-4052 Classic Blue nie jest agresywny i łatwo się z nim wiąże. Ten uniwersalny faworyt jest kojarzony z powrotem następnego dnia. ” I my całkowicie się z tym stwierdzeniem zgadzamy.

Firma York zawsze idzie z trendem


Firma york oferuje gamę tkanin w różnych odcieniach niebieskiego. Niezależnie od tego, czy Wasi Klienci zastanawiają się nad nowym uniformem dla personelu, aby ulepszyć postrzeganie swojej marki, czy potrzebują odzieży na wydarzenie promocyjne, aby rozpocząć nową kampanię wizerunkową, jesteśmy tutaj jako eksperci, aby pomóc Wam znaleźć najlepsze kolory oraz ciekawe i zawsze na czasie warianty personalizacji odzieży. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym - to profesjonaliści, którzy zawsze chetnie pomogą i doradzą we wszystkim.


pełna-gama-kolorystyczna-tkanin-i-materiałów


Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP