Tkaniny na odzież roboczą

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

tkaniny-specjalistyczne-bezpieczeństwo


Dlaczego odpowiedni materiał na odzież roboczą ma znaczenie?


Zainwestowanie w odpowiednią odzież roboczą może przynieść same korzyści, we wszystkich aspektach Twojej działalności. Poświęcając odpowiedni czas i pieniądze na odpowiedni dobór odzieży roboczej, nie tylko uszczęśliwisz swoich pracowników, ale z kolei sprawisz, że będą bezpieczniejsi, bardziej produktywni, a cała firma będzie wyglądać i czuć się bardziej profesjonalnie.

tkaniny-specjalistyczne-wygoda


Bezpieczeństwo przede wszystkim


Najbardziej oczywistym powodem, dla którego należy wybrać odpowiednie materiały na odzież roboczą, jest bezpieczeństwo. Odzież robocza jest projektowana, oraz szyta przede wszystkim w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom w najbardziej zróżnicowanych warunkach pracy. Wyposażając swoich pracowników w odpowiedni sprzęt ochronny, będą mogli pracować dłużej oraz wydajniej niż kiedykolwiek. Zapewnienie wszystkim pracownikom wysokiej jakości odzieży ochronnej pomoże również wzmocnić pozytywną kulturę dotyczącą bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dobrej jakości, bezpieczna odzież robocza nie tylko ochroni Twoich pracowników, ale także ochroni Twoją firmę przed problemami wynikającymi z ewentualnych naruszeń norm bezpieczeństwa. Pamiętajmy równiez o wizerunku firmy - czyli jak widzą Cię Twoi partnerzy biznesowi. W bardzo łatwy i niedrogi sposób można przystosowac odzież roboczą do standardów indenyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Odpowienida kolorystyka, oznakowanie nadadzą odpowiedni charakter odzieży roboczej, a sami pracownicy bedą czuli, że naleą do jednego kolektywu.

tkaniny-specjalistyczne-komfort


Komfort noszenia


Komfort jest kluczowy, jeśli chodzi o odzież roboczą. Dodatkowo musisz mieć pewność, że Twoja odzież robocza będzie trwała, odporna i nadająca się do noszenia w każdych warunkach. Pracownicy potrzebują materiałów, które zapewnią im komfort w wysokich temperaturach, na zewnątrz oraz w pobliżu niebezpiecznych materiałów lub chemikaliów. Gdyby nie dobra jakość materiałów na odzież roboczą, wykonywanie codziennych zadań byłoby o wiele trudniejsze. Najwyższej jakości sprzęt zapewnia wygodę pracownikom, unikając zmęczenia i zwiększając wydajność! Komfort noszenia jest zatem kluczowym elementoem przy wyborze zarówno materiałów na odzież roboczą jak i sprzętu dodatkowego (gogle, kask, rękawice itp.)

Jakie są korzyści z dokonania właściwego wyboru w przypadku materiałów?


- Niższy poziom zmęczenia,
- Wyższa produktywność,
- Lepsze bezpieczeństwo osobiste,
- Marka / reputacja firmy,
- Trwałość,
- Większa widoczność,
- Lepsze noszenie dla wrażliwych typów skóry,
- Możliwość dostosowania,
- Zmniejszenie obrażeń,
- Wzmocniona kultura dotycząca bezpieczeństwa w miejscu pracy

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP