Tkaniny zapewniające chłód

NAJWIĘKSZY WYBÓR W POLSCE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hala magazynowa

ponad 3000 m2

U NAS DOSTAWA TOWARU ZAWSZE W 24h

Nowa siedziba firmy York

ul. Warszawska 14 E, 26-660 Wielogóra k/Radomia

Zapraszamy!!!

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA: 48 366 12 33;  367 10 01;  366 12 10; 514 06 06 66

Odzież-nadruki


Odzież z nadrukami firmowymi

Co wyróżnia każdą firmę? Niewielu z nas pamięta numery telefonów, adresy lub przechodzącą twarz, ale wszyscy pamiętamy wyrafinowane logo i nazwę marki. Aby się wyróżniać i zapadać w pamięć, Twoi pracownicy powinni nosić odzież roboczą z nadrukiem na zamówienie, aby prezentowały profesjonalny wizerunek, który zapamiętają klienci.
Istnieje wiele dobrych powodów, dla których warto mieć wysokiej jakości koszule robocze wykonane na zamówienie dla Twojej firmy, ale na razie wypiszmy pięć:

1. Tworzy profesjonalny obraz Twojej firmy

Jeśli klienci regularnie Cię odwiedzają, albo Twoi pracownicy często pracują poza firmą, to warto aby byli odpowiednio ubrani. Koszula robocza z dobrej jakości materiałów, wykonana na zamówienie oraz odpowiednio oznakowana stworzy profesjonalny wizerunek, który zapadnie w pamięć i będzie gody zaufania.

2. "Darmowa" reklama

Markowe mundury robocze stają się billboardami zewnętrznymi. Odzież szyta na miarę pomaga wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji oraz promuje produkty i usługi Twojej firmy, gdziekolwiek są Twoi pracownicy. Natychmiast rozpoznawalni przedstawiciele firmy, do których można zwrócić się po informacje, poprawiają sprzedaż „za darmo”. Najważniejszym jej elementem są dobrej jakości tkaniny oraz materiały wykończeniowe. Od razu widać czy odzież jest wykonana z dobrej jakości materiałów. Warto jest zadbać przede wszsytkim o ten element tego typu odzieży.

3. Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników przede wszystkim

Niektóre mundury robocze mają funkcjonalne posiadją parametry ważne dla zdrowia i bezpieczeństwa. Na przykład ognioodporna odzież robocza może zapobiegać obrażeniom podczas operacji elektrycznych, a mundury o wysokiej widoczności mogą zmniejszyć liczbę kolizji. Jeśli już decydujecie sie Państwo na oznakowanie swojej odzieży w firmie, waro wybrać dostawcę najwyższej jakości tkanin. Dlaczego? Ponieważ poza estetycznymi walorami tkanin, ważne jest przede wszystkim to jaka będzie ich odporność na warunki zewnętrzne, po ilu praniach tkanina zacznie tracić kolor, itp.

4. Identyfikacja w firmie

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest wejście nieupoważnionej osoby do Twojej firmy, bądź na miejsce pracy jeśli jest poza siedzibą. Firmowe mundury ułatwiają identyfikację, kto jest, a kogo nie ma w Twoim zespole. Wiedząc, kto jest kim, zapewniasz bezpieczeństwo na miejscu. Sprawdza się to pry dużych projekach budowlanych, na lotniskach oraz w miejscach gdzie po prostu ilość Towich pracowników jest bardzo duża.

5. Identyfikacja w firmie

Mundury pomagają pracownikom czuć się częścią zespołu i wpajają ducha zespołu. Poczucie przynależności przekłada się na poczucie odpowiedzialności za firmę, co z kolei może poprawić produktywność. Praca stanowi dużą część naszej tożsamości i poczucia własnej wartości, więc mundur może pozytywnie wpływać na pewność siebie.

Dlaczego my? Przewaga nad konkurencją

Uzupełniane na bieżąco stany magazynowe.

WIĘCEJ O NAS +

Ogromny wybór

Ponad 50 gatunków tkanin występujących w ponad 400 kolorach.

Wysyłka towaru

Wysyłka zamówionego towaru zawsze w ciągu 24h

Płatności

Oferujemy dogodne terminy płatności oraz możliwość negocjacji cen.

York - Hurtownia tkanin - tkaniny na odzież roboczą i specjalistyczną
TOP